23-24 квітня 2020 “КиївЕкспоПлаза” на Житомирській трасі
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

Унікальний сервіс від масштабного комунікаційного інфраструктурного заходу.

Організатори виставки-форуму HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА 2018, спільно з партнерами, займаються не лише створенням єдиного комунікаційного майданчика для всіх учасників ринку важкої техніки в сфері розбудови інфраструктури шляхом демонстрації новітньої техніки, технологій і матеріалів, представлених провідними світовими брендами на ринку країни, але й докладають багато зусиль по сприянню розвитку будівельної, дорожньо-будівельної, комунальної і видобувної галузей України.

Наші завдання

• консолідація максимальної кількості учасників ринку важкої техніки
• сприяння більш динамічному галузевому розвитку
• просування нових товарів, матеріалів і технологій на українському ринку
• забезпечення учасників ринку цільовою аудиторією з метою досягнення максимального ефекту
• забезпечення усіх учасників інформацією та знаннями необхідними для фахового керівництва та розвитку інфраструктури.

Саме тому ми підготували насичену ділову програму, а також працюємо над створенням інтерактивної карти підприємств і установ з прив’язкою до інфраструктурних проектів запланованих та тих, що вже реалізуються, аби всі могли легко знайти собі потенційних партнерів та знати можливості по кожному регіону.

З картою можна ознайомитися за посиланням https://goo.gl/m3NATZ.

Якщо Ви вважаєте, що ваше підприємство має бути на цій карті, напишіть нам hd@eindex.kiev.ua

КартаЗапрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному дорожньому та будівельному форумі «IR&BF» та відвідати міжнародну виставку важкої спецтехніки «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА»,

Експозиційна частина заходу є виставку під назвою «Heavy Duty / Важка техніка». Виставка запропонує відвідувачам ознайомитися з широким спектром матеріалів, технологій і зразків техніки провідних світових і вітчизняних брендів, необхідних при будівництві та модернізації дорожнього полотна, розробці надр, перевезення матеріалів, капітальне будівництво. Саме унікальною можливістю поспілкуватися безпосередньо з власниками місцевих бюджетів викликаний інтерес учасників виставки до участі в ній.

Міжнародний дорожньо-будівельний форум IRBIF, що проводиться компанією «Євроіндекс» за підтримки Міністерства Інфраструктури України та Управління автомобільних доріг України та спільно з Д, форум пропонує широку ділову програму c залученням в якості експертів кращих фахівців країни в сфері облаштування доріг та інфраструктурних об`єктів.
Крім цього, форум наочно продемонструє переваги реалізації транснаціональних проектів на найбільш актуальному прикладі - GO-Highway і їх вплив на економічний розвиток регіонів - задіяння існуючих або розконсервування застійних об`єктів - кар`єрів, ГЗК і т.д., новий імпульс для залізничного і наземного логістичного транспорту , розвиток капітального будівництва, тепло-енергетичної галузі та інше.
Відвідувачі форуму отримають багаж знань в області найсучасніших матеріалів і технологій, оцінять їх переваги, отримають інформацію щодо їх застосування.


02.03.2018