23-24 квітня 2020 “КиївЕкспоПлаза” на Житомирській трасі
Взяти участь Замовити запрошення English

Новини

ТАД є лідером у виробництві причипів для негабаритних перевезень в Україні.Наші причіпи можуть мати від 2 до 7 осей і до 12 тонн корисної навантаження. Модельний ряд складається з декількох типів техніки: Classic, Jumbo, Mega і Trailer. Котрий у своїй черзі мають різні варіанти оснащення та обладнання.

Наше виробництво орієнтовано виключно на якісний продукт і довгострокові, добросовісні партнери з нашими клієнтами. Сильна сторона нашої компанії в тому, що ми міжнародний перевезення негабаритних грузов. Великий практичний досвід дозволяє нам виробляти техніку як ефективну, так і економічно ефективну для клієнта. У перебігу нашої продукції є моделі, які надзвичайно ефективні для експлуатації в Україні, а також, які ефективні в міжнародних перевезеннях. Це обумовлено тим, що вони максимально враховують специфіку нашого регіону.

Завдяки такому підходу, об`єднавши практичний досвід в логістиці з постійним процесом поліпшення виробництва, ми домоглися високих стандартів якості та економічної ефективності для наших приціпів.

Доповнення до цього, що використовує виключно якісні матеріали: метали (S350 - S690), комплектуючі (BPW, WABCO, JOST, TREIDEC), якісне зварювання обладнання FRONIUS, на деяких ділянках використовують напівготовірованную сварку. Приціпи проходили дробеструйную обробку і викрашуються в сучасній кольоровій камері, і др. Ну і звичайно досвідчені фахівці: сварщики, мастери, інженери, які стежать за якістю продукції на всіх етапах виробництва. Для цього ми надаємо 3-х літню гарантію на наші приціпи.

Наша техніка відповідає нормам сертифікації ЄС і України, виробництво сертифицировано відповідно до системи ISO 9001


18.02.2019